Kom naar de bijzondere ALV op woensdag 17 april 2019: Strategie en vergoedingsmodel staan centraal!

VRA - Verenigde Regiobank Adviseurs

ALV op woensdag 17 april 2019

Het Bestuur heeft besloten een Bijzondere Algemene Ledenvergadering bijeen te roepen op woensdagmiddag 17 april 2019 bij Euretco, Koninginneweg 1 in Hoevelaken. Wij roepen u dringend op om op deze vergadering aanwezig te zijn.

De ontvangst van de vergadering is om 13.00 uur, de eindtijd van de vergadering is rond 16.30 uur. De onderwerpen die normaal gesproken in de Algemene Ledenvergadering aan de orde komen worden behandeld in de Algemene Ledenvergadering die op woensdag 9 oktober zal plaatsvinden.

Wij denken dat deze vergadering zeer belangrijk gaat worden voor de zelfstandige adviseurs van RegioBank. Gelet op het feit dat wij tijdens deze middag op een aantal momenten opvattingen gaan vragen waarbij de stem van elke aanwezige even zwaar zal tellen, roepen wij u op massaal op deze vergadering aanwezig te zijn.

U kunt zich aanmelden via deze link.

Op verenigde-regiobank-adviseurs.nl gebruiken we verschillende soorten cookies. Geef hieronder aan welke soorten cookies u op onze website wilt gebruiken. Maakt u geen keuze? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Nieuwsgierig naar alle cookies? Lees ons Privacy- & cookiereglement.