VERSCHUIVING DATUM ALGEMENE LEDENVERGADERING VRA

VRA - Verenigde Regiobank Adviseurs

Eerder hebben wij u laten weten dat de ALV van de VRA op donderdag 9 oktober 2019 zou plaatsvinden.
Hierbij informeren wij u dat besloten is dat deze Algemene Ledenvergadering niet op 9 oktober zal plaatsvinden maar waarschijnlijk gehouden wordt in november 2019.

De reden voor deze aanpassing is het volgende:
Zoals u weet wordt binnen de Volksbank hard gewerkt aan de ontwikkeling van een nieuwe strategie waardoor de bank ook in de toekomst een onderscheidende, maatschappelijke meerwaarde zal behouden.

Uiteraard maken de activiteiten van de RegioBank en de samenwerking met de zelfstandige adviseurs hier onderdeel van uit.

Het bestuur van VRA en de directie van RegioBank willen deze nieuwe strategie gezamenlijk aan de leden presenteren. Gepland was dit te doen op de dag dat ook de ALV zou plaatsvinden.

De datum van 9 oktober blijkt iets te ambitieus te zijn om u op dat moment voldoende inzage te kunnen geven in de strategie die de Volksbank zal gaan voeren. De verwachting is dat dit in november wel zal kunnen plaatsvinden. Zodra de datum van de ALV en de gezamenlijke presentatie van de strategie bekend is, zullen wij u hier uiteraard direct over informeren.

avl vergadering vra

Op verenigde-regiobank-adviseurs.nl gebruiken we verschillende soorten cookies. Geef hieronder aan welke soorten cookies u op onze website wilt gebruiken. Maakt u geen keuze? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Nieuwsgierig naar alle cookies? Lees ons Privacy- & cookiereglement.