VRA lanceert nieuwe website: verenigde-regiobank-adviseurs.nl

VRA - Verenigde Regiobank Adviseurs

nieuwe website VRA Regiobank adviseurs vezis
Vandaag is de lancering van de nieuwe website van VRA een feit. In de afgelopen maanden is er gewerkt aan een compleet vernieuwde website met o.a. een nieuwe look- en feel, een verbeterde interface en verbeterde weergave voor mobiele devices zoals smartphones en tablets. De nieuwe website vervangt de oude VEZIS website. Op de nieuwe website is o.a. een kalender te vinden waarop u altijd een actueel overzicht heeft van evenementen en bijeenkomsten van VRA. Ook vindt u op de website actuele informatie over de samenstelling van o.a. het bestuur, werkgroepen en de formuleraad. De website is volledig uitgevoerd via een beveiligde verbinding

Op verenigde-regiobank-adviseurs.nl gebruiken we verschillende soorten cookies. Geef hieronder aan welke soorten cookies u op onze website wilt gebruiken. Maakt u geen keuze? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Nieuwsgierig naar alle cookies? Lees ons Privacy- & cookiereglement.